ASK Hedeland
Motorsportens hjemmebane

Tilmelding til træningslejre

   
Deltagernavn Klasse KartNr. Klub Deltagertype Tilmeldingsnr.
Jan Saltoft Test Cadett Mini 248 ASKH Kartkørere 1943
Alexander Fisker DASU Senior 5 ASKH Kartkørere 1944
Ole Fisker IKKE kørerer ASKH Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1944
Tina Bøgh Andersen IKKE kørerer ASKH Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1944
Julie Bebe de Stoppelaar Rotax Junior 71 ASKH Kartkørere 1947
Kenneth Bebe IKKE kørerer VAS Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1947
Hans Clemensen IKKE kørerer TMSK Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1948
Kåre Clemensen DASU Senior 145 TMSK Kartkørere 1948
Pia Clemensen IKKE kørerer TMSK Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1948
Daniel Mortensen Rotax DD2 XL 323 KKK Kartkørere 1949
Victoria Mortensen Rotax Micro 26 KKK Kartkørere 1949
John Sørensen Rotax DD2 315 ASKH Kartkørere 1951
Emil Gammelgaard Cadett Junior 60 Askh Kartkørere 1952
Michael Gammelgaard IKKE kørerer Askh Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1952
Thomas pedersen IKKE kørerer Sak Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1953
Tobias Vagn pedersen Cadett Junior 22 Sak Kartkørere 1953
Lærke Lundstrøm IKKE kørerer Barn 6-11 år 1954
Magnus Lundstrøm Cadett Junior 47 ASKH Kartkørere 1954
Mette Lundstrøm IKKE kørerer Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1954
Peter Lundstrøm IKKE kørerer ASKH Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1954
Knud-Erik kristensen DASU KZ 46 ASKH Kartkørere 1955
Mads Kraft Rotax Micro 904 agk Kartkørere 1956
Søren Kraft IKKE kørerer agk Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1956
1957
1957
Gabriel Salomon Rotax Senior 222 ASKH Kartkørere 1957
Patrick Salomon IKKE kørerer ASKH Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1957
Nikolaj Bertelsen IKKE kørerer Sak Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1958
William Bertelsen Cadett Junior 28 Sak Kartkørere 1958
Joshua Schmidt Ory-Westenbech Cadett Junior 67 ASK Kartkørere 1959
Lars B Nielsen IKKE kørerer ASK Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1959
GP Racing IKKE kørerer 0 askh Forhandler (1 Person) 1960
Jordin Mulingi Andersen Cadett Mini 27 bgk Barn 6-11 år 1960
Gniske Rotax DD2 XL 113 ASK Kartkørere 1961
Arne Kjærulf Pedersen 18 ASKH Kartkørere 1963
Benjamin Kjærulf Eshington Rotax Senior 33 ASKH Kartkørere 1963
Magnus Berg Cadett Junior 21 ASKH Kartkørere 1965
Peter Berg Cadett Junior ASKH Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1965
Sisse Berg Cadett Junior ASKH Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1965
Annette Munk Alsted IKKE kørerer Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1966
Felix Munk Alsted Cadett Mini 185 KKK Kartkørere 1966
Linea Munk Alsted IKKE kørerer Barn 0-5 år 1966
Ronni Munk Alsted IKKE kørerer Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1966
Anders Skall Søby Nielsen Rotax DD2 1 ASKH Kartkørere 1969
Peter Søby Nielsen Rotax DD2 17 ASKH Kartkørere 1969
Mark Backhausen DASU KZ XL 27 LUG Kartkørere 1970
Michael Melhedegaard DASU KZ XL 88 LUG Kartkørere 1970
Thomas Røikjær Melhedegaard DASU KZ XL 88 LUG Kartkørere 1970
Gitte Tahko IKKE kørerer Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1972
Henrik Vejen IKKE kørerer Askh Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1972
Niklas Vejen OK Junior 87 Askh Kartkørere 1972
Jens Åge Olsen DASU Senior 19 ASKH Kartkørere 1973
Mathias Klingenberg OK Junior 43 LUG Kartkørere 1974
Peter Klingenberg IKKE kørerer LUG Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1974
Alfred Hansen Cadett Mini 11 KKK Kartkørere 1975
Anton Hansen Rotax Mini 77 KKK Kartkørere 1975
Hans Hansen IKKE kørerer KKK Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1975
Signe Gotfredsen IKKE kørerer KKK Mekaniker, ægtefælle/samlevere, øvrige over 11 år 1975
Lukas Gammelgaard Rotax DD2 177 ASKH Kartkørere 1977
René Gammelgaard Rotax DD2 147 ASKH Kartkørere 1977